Prioriteetne suund „Hariduse infrastruktuuri arendamine”
Meede „Hariduslike erivajadustega õpilaste koolide õpikeskkonna parandamine”
Projekti kogumaksumus: 3 665 175,00 eurot.
Projekt rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist
Toetuse saaja: Ahtme Kool
Projekti algus: 29.05.2013
Projekti lõpp: 31.08.2015

Projekti eesmargid:
Projekti üldeesmärk on tagada Ida-Virumaa hariduslike erivajadustega õpilastele kaasaegne õppe- ja elamiskeskkond.
Projekti otsesed eesmärgid:
Renoveerida Ahtme Kooli õppehoone ja õpilaskodu, ning ehitada hoonele juurdeehitus, et kõik kooli tegevused on võimalik edaspidi korraldada ühes hoones ja territooriumil;
Tagada Ahtme kooli õpilastele sobivad ja kaasaegsed õppetingimused, mis vastavad laste vajadustele ja tulenevad nende hariduslikust eripärast ning tagavad kvaliteetse õppe ning arenemise;
Tagada Ahtme Kooli õpilaskodu teenust vajavatele õpilastele kaasaegsed ning nende vanust, tervist, sugu ja arengupotentsiaali arvestavad kasvutingimused;
Tagada lastele turvalisus õpperuumides, õpilaskodus ja kooli territooriumil;
Parendada Ahtme Kooli personali töötingimusi.

Projekti käigus teoststakse:
Projekteerimine
Olemasoleva hoone aadressil Õpetaja tn 3 rekonstrueerimise, juurdeehituse ning heakorrastuse projekteerimine.

Ehitustööd
Kooli õppehoone ja õpilaskodu renoveerimine
Juurdeehituse rajamine
Kooli territooriumi korrastamine
Projekti raames teostatakse kogu olemasoleva hoone ruumide, koridoride, trepimademete, fassaadi ja katuse remont. Renoveerimise käigus vahetatakse välja kõik hoone kommunikatsioonid, rajatakse juurdeehitus.

Renoveerimise käigus renoveeritakse ja laiendatakse õpilaskodu. Õpilaskodu ehitatakse välja köögi-, mängu-, olme- ja muud ruumid.
Projekti raames korrastatakse kooli territoorium. Siseõue luuakse mänguplats- ja õuesõppe tundide läbiviimise alad. Teostatakse territooriumi haljastus.

Sisustuse ja inventaari soetamine
Hangitakse mööbel, arvutitehnika, olmetehnika, inventar.

Projektijuhi kontaktandmed:
Galina Kadnikova, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel. +372 58 350 670