Töötajad

Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Jelena Ditjatkina direktor jelena.ditjatkina(at)ahtmekool.ee
  Vastuvõtt K kell 10-14
Olga Štšur õppealajuhataja olga.stsur(at)ahtmekool.ee
Oksana Peterson sekretär info(at)ahtmekool.ee
Aleksandr Girejev haridustehnoloog aleksandr.girejev(at)ahtmekool.ee
Alexander Kotjakhov haldusspetsialist alexander.kotyakhov(at)ahtmekool.ee
Svetlana Ištšik juhiabi svetlana.istsik(a)ahtmekool.ee
Valentina Petunova peakokk  valentina.petunova(at)ahtmekool.ee
Irina Verenitš kokk irina.verenits(at)ahtmekool.ee
Jelena Pollak õpetaja abi jelena.pollak(at)ahtmekool.ee
Kristina Lätt õpetaja abi kristina.latt(at)ahtmekool.ee
Olga Jõgi õpetaja abi olga.jogi(a)ahtmekool.ee
Alina Tverskaja õpetaja abi alina.tverskaja(a)ahtmekool.ee
Oksana Mosjakina õpetaja abi oksana.mosjakina(a)ahtmekool.ee
Zhanna Golubtsova õpilaste saatja zhanna.golubtsova(a)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Galina Bassova T7.klassi õpetaja galina.bassova(at)ahtmekool.ee
Ljubov Bobyleva L7.-8.klassi õpetaja ljubov.bobylova(at)ahtmekool.ee
Aljona Koroljova koduõpe õpetaja aljona.koroljova(at)ahtmekool.ee
Irina Kurtšina logopeed irina.kurtsina(at)ahtmekool.ee
Ilona Lang eesti keele ja Tee klassi õpetaja ilona.lang(at)ahtmekool.ee
Arina Leppik L1.-2.klassi õpetaja arina.leppik(at)ahtmekool.ee
Irina Maljonkina muusikaõpetaja irina.maljonkina(at)ahtmekool.ee
Jelena Maško T4.-6.klassi õpetaja jelena.mashko(at)ahtmekool.ee
Jelena Mihhailova Hooldusklassi õpetaja jelena.mihhailova(at)ahtmekool.ee
Tatjana Nazarenko T8.klassi õpetaja tatjana.nazarenko(at)ahtmekool.ee
Jelena Pavlenko T1.,3.klassi õpetaja jelena.pavlenko(at)ahtmekool.ee
Olga Sakharuk T2.klassi õpetaja olga.sakharuk(a)ahtmekool.ee
Niina Speževa L6.,9.klassi õpetaja niina.spezeva(at)ahtmekool.ee
Alexandra Yanson T5.-6. klassi õpetaja alexandra.yanson(at)ahtmekool.ee
Viktoria Zimnitskaja L3.-5.klassi õpetaja viktoria.zimnitskaja(at)ahtmekool.ee
Larissa Žugunova T1.,3.klassi õpetaja larissa.zugunova(at)ahtmekool.ee
Irina Tassinkevitš koduõpe õpetaja irina.tassinkevits(at)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Irina Boltova kasvataja irina.boltova(at)ahtmekool.ee
Svetlana Oja kasvataja svetlana.oja(at)ahtmekool.ee
Olga Grintšenko kasvataja olga.grintsenko(a)ahtmekool.ee
Erika Smirnova kasvataja erika.smirnova(at)ahtmekool.ee
Galina Starovoitova kasvataja abi öösel galina.starovoitova(at)ahtmekool.ee
Klikke: 26387
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.