Töötajad

Personal  
Nimi Ametikoht e-mail  (at)=@
Jelena Ditjatkina

direktor

Vastuvõtt K kell 10-14

info(at)ahtmekool.ee
Olga Štšur õppealajuhataja olga.stsur(at)gmail.com
Oksana Gritsinenko sekretär info(at)ahtmekool.ee
Aleksandr Girejev haridustehnoloog ahtmekool(at)gmail.com
Alexander Kotjakhov haldusspetsialist alexander.kotyakhov(at)gmail.com
Valentina Petunova peakokk  petunova.valentina(at)gmail.com
Irina Verenitš kokk irinaverenits(at)gmail.com
Jelena Pollak õpetaja abi lesja.pollak(at)gmail.com
Kristina Lätt õpetaja abi lattkristina(at)gmail.com
Tatjana Gita õpetaja abi gita.60(at)mail.ru
Tamara Bakunovitš administraator  
   
Õpetajad, tugispetsialistid  
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Marina Arhipova kooli psühholoog, sotsiaalpedagoog marina.arhipova(at)gmail.com
Ljubov Bobyleva L4.-6.klassi õpetaja ljubinadresok(at)mail.ru
Aljona Konovalova koduõpe õpetaja aljona.konovalova(at)gmail.com
Irina Kurtšina logopeed irina.kurtsina59(at)gmail.com
Olga Kuzmina T5.klassi õpetaja kuzmol25(at)gmail.com
Ilona Lang eesti keele ja Tee klassi õpetaja ilona.lang.ak(at)gmail.com
Arina Leppik Hooldusklassi õpetaja arina.leppik1(at)gmail.com
Irina Maljonkina muusikaõpetaja maljonkina.irina(at)gmail.com
Tatjana Nazarenko T6.klassi õpetaja tatjana.nazarenkoak(at)gmail.com
Sergei Novikov kehalise kasvatuse õpetaja snseno45(at)gmail.com
Jelena Pavlenko T1-2.klassi õpetaja jelena.pavlenkoak(at)gmail.com
Irina Ryzhova T9.klassi õpetaja irinaryzhova.ak(at)gmail.com
Niina Speževa L7.-9.klassi õpetaja niina.spezeva(at)gmail.com
Alexandra Yanson T3 -4 klassi õpetaja alexandra.yanson.ak(at)gmail.com
Viktoria Zimnitskaja L1.-3.klassi õpetaja viktoria.zimnitskaja(at)gmail.com
Larissa Žugunova T1.klassi õpetaja zugunova.larissa(at)gmail.com
Irina Tassinkevitš koduõpe õpetaja  
     
Kasvatajad  
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Boltova, Irina kasvataja irina.boltova.ak(at)gmail.com
Oja, Svetlana kasvataja svetlana.oja(at)hotmail.com
Bassova, Galina kasvataja bassova.galina(at)gmail.com
Smirnova Erika kasvataja smirnova.erika.ak(at)gmail.com
Starovoitova, Galina  kasvataja abi öösel starovoitova.galina(at)gmail.com
Klikke: 16629