«Õuesõppe rakendamine Ahtme Koolis» (KIK) 2011-2012

Projekti eesmärk: Projekti põhieesmärk oli rakendada õuesõppe metoodikat Ahtme Kooli õppe- ja kasvatusprotsessis ning antud metoodika kasutamise kaudu kujundada kooli töötajate ja õpilaste väärtushinnanguid, keskkonnateadlikkust ja käitumisharjumusi keskkonnasäästlikumaks.

Projekti otsesed eesmärgid:
1. Kahe õppeprogrammi „Looduskool tuleb külla“ korraldamine Ahtme Koolis.
2. Erikoolide Tartu Maarja Kool, Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool ja Mihkli Kool külastamine (15 inimest, õpetajad ja õpilased) ja nende koolide kogemustega õuesõppe metoodika kasutamisel tutvumine.
3. Kahe õppeprogrammi Sagadi Mõisa Looduskoolis korraldamine (20 õpilast ja 10 õpetajat).
4. Õppekäigu Kauksi Looduskeskusesse korraldamine (20 õpilast ja 10 õpetajat).
5. Õpilaste joonistuste näituse korraldamine projekti lõpus.
6. Kooli õppekavade uuendamine kasutades projekti tulemusi.