Eesti metsloomad

20191206 092522

Reedel 6.detsembril toimusid meie koolis looduseteemalised üritused. Väiksematele oli korraldatud ühistund teemal “Eesti metsloomad ja nende eluviis”, kus iga õpilane pani oma Eestis elavatest loomadest teadmised proovile. Programm aitas põneva ja interaktiivse meetodi abil uurida uusi fakte Eestis elavate loomade kohta.

Veidi hiljem toimus ka vanematele õpilastele korraldatud viktoriin “Kas tunned Eesti metsloomi?”, mille käigus tuli noortel vastata küsimustele, lahendada ülesandeid. Kodutööna olid võistkonnad ette valmistanud jutustuse loomade kohta ning oma meeskonna logo. Võitja selgus žürii arutelu käigus.
Mõlemad üritused lõppesid maitsva kringli söömisega, mis meeldis õpilastele ka.

Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...
Eesti metslooma...

 

Klikke: 741