Nädal enne jõuluvaheaega

IMG 3613

17.detsembril toimus meie koolis jõulupidu. Lapsed on ette valmistanud etenduse-muinasjutu “Tareke”. Peale seda kutsusid lapsed külla kaua oodatud Jõuluvana. Üheskoos tantsiti ja mängiti mängud. Kingikotid ootasid jagamist ning rõõmsa ärevusega sai iga laps selle laulu või luuletusega lunastada. Lisaks tehti Jõuluvanaga koos pildid mälestuseks. Kõik lapsed olid rõõmsad ja õnnelikud selle päeva üle.

 

Piparkookide töötuba

Enne jõuluvaheaega küpsetasid õpilased kooli õppeköögis piparkooke. Taigna rullimine ja piparkookide vormimine sai igaühele selgeks. Siis pani igaüks oma meeled tööle glasuuriga kaunistamisel. Lõpuks sõid lapsed piparkooke ja rääkisid jõuluajast.

Liivateraapia. Jõulukaartide meisterdamine.

Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...
Nädal enne jõul...

Klikke: 1168