Hybrid learning for disadvantaged adults, Erasmus+ projekt

21d

Maikuu lõpus meie kooli õpetajad külastasid partnerastutust Maltas - Agenzija Sapport. See on riiklik asutus ning eesmärgiks on pakkuda teenuseid puudega inimestele ja nende peredele. Saime väga hea kogemuse, kuidas tänapäevase infotehnoloogia vahendusel saab omavahelisi töösuhteid rikastada.

Kohtumine toimus Hybrid learning for disadvantaged adults, Erasmus+ projekti raames.

vantaged adults...
vantaged adults...
vantaged adults...
vantaged adults...
vantaged adults...
vantaged adults...
vantaged adults...
vantaged adults...

 

 

Klikke: 869
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.