15.04.2013 Rahvusvaheline konverents Peterburis.

Ajavahemikul 9.-12.04.2013 osalesid Ahtme Kooli pedagoogid teaduskonverentsil, mis toimus Peterburis Venemaal.
Konverentsi teemaks oli “Arenguhäiretega noorukite seksuaaltervise kaitse: probleemid ning perspektiivid”.

Antud projekti peamiseks eesmärgiks oli riskikäitumise ennetamine arenguhäiretega noorukite seas Loode-Venemaal ning Eestis
Peamised eesmärgid põhinevad eeldusel, et seksuaalne riskikäitumine võib suurendada noorukite seksuaalse vägivalla ohtu ning HIVi või muude suguhaigustega nakatumist
Koordinaator: Eripedagoogika ja psühholoogia instituut (Peterburi, Venemaa)