Projekt: „Koostöövõrgustiku loomine õpilase tuleviku heaks“. I.Maljonkina

Meie kooli õpetajad osalesid õpirändes (23.08-27.08.2021) „Koostöövõrgustiku loomine õpilase tuleviku heaks“. Õpirände käigus tutvusime erinevate õppeasutuste ja töökohtadega, kus õpivad ja töötavad noored ja erivajadustega inimesed. Peale selle iga päev olid kursused (õppimine), kus räägiti Austria õppesüsteemist, noorte toetamisest õppimises, samuti jutustati kokkuleppest tööandjatega, et noori tööle panna. Oleme tutvunud ka vabatahtlikutega, kes jutustasid oma igapäevatööst, raskustest oma tööst ja edusammudest. Õpirände sai võimaluse töötada kollektiivis, paarides, esitada huvipakkuvaid küsimusi ning analüüsida omandatuid teadmisi.

Klikke: 1888
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.