"Minu lemmikmänguasi" joonistuste konkurs.

DSC 6377

Meie õpilased joonistasid liivaga valguslaual.
Liivaga joonistamist näidatakse eelkõige arengupeetusega lastele. Seda tüüpi loovus stimuleerib lapse nii mõtlemise kui ka kõne kiirendatud arengut. Psühholoogid selgitavad seda asjaoluga, et liivaga töötades toimub kolossaalne muutus lapse kujundlikus ja kujundlikus - loogilises mõtlemises.

Seda tüüpi joonistamisega tegeledes laps rahuneb, vabastab end "liigsest" energiast, õpib paremini mõistma iseennast, sõpru ja vanemaid. Liivaga joonistamine annab lapsele võimaluse sukelduda oma ideede, fantaasiate ja kujutluste maailma.

"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...
"Minu lemmikmän...

 

Klikke: 1125
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.