Eriolümpia saalihoki võistlused 2024

3j

6.-7. veebruaril 2024 osalesid Ahtme kooli õpilased eriolümpia saalihokiturniiril. Saalihoki juubeliturniir toimus Kääriku Spordikeskuses. Võistlustel võtsid osa ka 18 võistkonda. Meie kooli õpilased said III koha. Palju õnne!

2-päevase sisurikka programmi sees oli ka talendikonkurss, kus meie õpilased said diplomi kõige säravama etteastme eest. Eriolümpia Ühenduse juhtkond ootab meid tulevastel suusavõistlustel ning tantsukonkursil.

Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...
Eriolümpia saal...

 

 

Klikke: 705
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.