Projektid

Kui sa saad midagi kujutada,
siis saad sa selle ka saavutada.
See, kes on sündinud unistama,
on võimeline ka lendama.
(Tundmatu autor)

Osalemine projektides soodustab kooli väljakutsete lahendamist ja unistuste täitmist, uute õppemeetodite rakendamist ning uute ideede ja kogemuse omandamist töö parendamise eesmärgil.
Meie viimaste aastate põhifookus projektides on õppija-keskne lähenemine ja planeerimine koostöös õpilaste, vanemate ja partneritega selleks, et toetada noori nende arenguteel.
Meie kool on avatud uutele võimalustele ja koostööle!

Lisainfo:
Jelena Lohmatova
Projektijuht
+372 51 20 998
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lõppenud projektid Käimasolevad projektid