Töötajad

Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Jelena Ditjatkina direktor jelena.ditjatkina(at)ahtmekool.ee
  Vastuvõtt K kell 10-14
Olga Štšur õppealajuhataja olga.stsur(at)ahtmekool.ee
Oksana Peterson sekretär info(at)ahtmekool.ee
Aleksandr Girejev haridustehnoloog aleksandr.girejev(at)ahtmekool.ee
Alexander Kotjakhov haldusspetsialist alexander.kotyakhov(at)ahtmekool.ee
Svetlana Ištšik juhiabi svetlana.istsik(a)ahtmekool.ee
Valentina Petunova peakokk  valentina.petunova(at)ahtmekool.ee
Irina Verenitš kokk irina.verenits(at)ahtmekool.ee
Jelena Pollak õpetaja abi jelena.pollak(at)ahtmekool.ee
Kristina Lätt õpetaja abi kristina.latt(at)ahtmekool.ee
Olga Jõgi õpetaja abi olga.jogi(a)ahtmekool.ee
Alina Tverskaja õpetaja abi alina.tverskaja(a)ahtmekool.ee
Oksana Mosjakina õpetaja abi oksana.mosjakina(a)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Marina Arhipova kooli psühholoog, sotsiaalpedagoog marina.arhipova(at)ahtmekool.ee
Galina Bassova T3.-5.klassi õpetaja, galina.bassova(at)ahtmekool.ee
Ljubov Bobyleva L5.-7.klassi õpetaja ljubov.bobylova(at)ahtmekool.ee
Aljona Koroljova koduõpe õpetaja aljona.koroljova(at)ahtmekool.ee
Irina Kurtšina logopeed irina.kurtsina(at)ahtmekool.ee
Ilona Lang eesti keele ja Tee klassi õpetaja ilona.lang(at)ahtmekool.ee
Arina Leppik Hooldusklassi õpetaja arina.leppik(at)ahtmekool.ee
Irina Maljonkina muusikaõpetaja irina.maljonkina(at)ahtmekool.ee
Jelena Maško T1.klassi õpetaja jelena.mashko(at)ahtmekool.ee
Jelena Mihhailova T6.klassi õpetaja jelena.mihhailova(at)ahtmekool.ee
Tatjana Nazarenko T7.klassi õpetaja tatjana.nazarenko(at)ahtmekool.ee
Jelena Pavlenko T2-3.klassi õpetaja jelena.pavlenko(at)ahtmekool.ee
Olga Sakharuk TP1.klassi õpetaja olga.sakharuk(a)ahtmekool.ee
Niina Speževa L8.-9.klassi õpetaja niina.spezeva(at)ahtmekool.ee
Alexandra Yanson T4 -5 klassi õpetaja alexandra.yanson(at)ahtmekool.ee
Viktoria Zimnitskaja L1.-4.klassi õpetaja viktoria.zimnitskaja(at)ahtmekool.ee
Larissa Žugunova T1.-2.klassi õpetaja larissa.zugunova(at)ahtmekool.ee
Irina Tassinkevitš koduõpe õpetaja irina.tassinkevits(at)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Irina Boltova kasvataja irina.boltova(at)ahtmekool.ee
Svetlana Oja kasvataja svetlana.oja(at)ahtmekool.ee
Olga Grintšenko kasvataja olga.grintsenko(a)ahtmekool.ee
Erika Smirnova kasvataja erika.smirnova(at)ahtmekool.ee
Galina Starovoitova kasvataja abi öösel galina.starovoitova(at)ahtmekool.ee
Klikke: 21652
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.