Laager

IMG 7205

Alates 10.09 kuni 14.09.2018 toimus Valma Seikluspargis spordilaager "Liigume koos". Laagri korraldajaks on Ahtme Kool. Laagrist võtsid osa kolm kooli, kus õpivad erivajadustega lapsed. Need on Ahtme Kooli, Pärnu Toimetulekukooli ja Kiigemetsa Kooli õpilased.

Õpilased sõitsid Segwaydega, käisid loodusmatkal, naudisid Võrtsjärve ilusat vaadet ja sooja päikest, seiklesid seiklusradadel, sõitsid mereröövli laeval, meisterdasid looduslikust materjalidest loomi. Laagri lõpuõhtul toimus disko.

Meie õpilastel oli hea meel laagri üritustest osa võtta ja lastega eesti koolidest suhelda.

Laager