Eriolümpia euroopa murdmaasuusatamise võistlused

otepaa11a

1.-2. märtsil 2023 osalesid Ahtme kooli õpilased eriolümpia euroopa murdmaasuusatamise võistlustel. Suusavõistlused toimusid Otepääl Tehvandi Spordikeskuses. Suusavõistlustel võtsid osa ka 8 välisriiki: Austria, Holland, Läti, Leedu, Poola, Slovakkia, Sloveenia, Soome.

Meie õpilaste individuaaldistantsidest oli valitud 100 m ja 500 m. Õpilased said osaleda terve sportlase FunFitness programmis, meisterdamistubades ning õnneloosis. Teisel päeval oli õpilastel võimalus fotoboxis erinevaid pilte teha. Eriolümpia murdmaasuusatamise võistluste autasustamine ja lõpetamine toimus Otepää kultuurikeskuses. Meie kooli õpilased said I ja VI koha. Palju õnne!

Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...
Eriolümpia euro...

 

Klikke: 452
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.